Samsung Galaxy Tab S2 Alınır mı?

Bu yazımızda Samsung’un en iyi tabletleri arasında yer alan Samsung Galaxy Tab S2 alınır mı? bu sorunun cevabını siz değerli okuyucularımıza vereceğiz.  Sizleri daha fazla bekletmeden yazımıza geçmek istiyorum…

Samsung’un en iyi tabletleri arasında yer alan Samsung Galaxy Tab S2 modeli çok ince tasarımı başta olmak üzere ve metal tasarımı gibi bir çok özellikleri ile kullanıcılarını etkiliyor. Şimdi Samsung Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0  özellikleri nelermiş gelin görelim.

Samsung Galaxy Tab S2  Özellikleri

Bu iki aynı model fakat farklı sürümlere sahip olan tabletler özellik bakımından birbirilerine oldukça benziyor. Bu iki tablete de 8 çekirdekli Exynos işlemci yer alıyor. Ayrıca 3 GB RAM, 32 GB ve 64 GB gibi dahili depolama alanı ile karşımıza çıkıyor. Ek olarak bu iki tablete de 128 GB kadar MicroSD kart desteği de yer alıyor. Kısacası hafıza bakımından süper bir tablet olduğunu söyleyebiliriz. Bu iki tabletin kameralarına baktığımız zaman 8 Megapiksel arka kamera, 2.1 Megapiksel ön kamera bulunuyor.  Ayrıca karşımıza Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle çıkan bu iki tabletinde özelliklerine bir göz attığımız zaman Samsung Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0  modellerinin oldukça iyi olduklarını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Tab S2 Fiyatı

Ülkemizde bu serisinin tablet fiyatlarına gelecek olursak Galaxy Tab S2 8.0  (T710) modeli 1299 TL, Galaxy Tab S2 9.7  (T810) modeli 1499 TL ve Galaxy Tab S2 4(T817) modeli 1699 TL değerinde. Arkadaşlar eğer gerçekten oyun oynamak ve benzeri  şeyler için bir tablet arıyorsanız kesinlikle bu tableti sizlere önerebilirim.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir