Samsung Galaxy Tab E 9.6″ Alınır mı?

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Samsung Galaxy Tab E 9.6 inç modeli alınır mı? sorusuna cevap vereceğiz. Ayrıca bu tür yazılarda sadece fikir veriyoruz kararı kendiniz vermeniz daha doğru olacaktır. Uzatmadan yazımıza geçelim…

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Samsung Galaxy Tab E 9.6 inç modeli alınır mı? sorusuna cevap vereceğiz. Ayrıca bu tür yazılarda sadece fikir veriyoruz kararı kendiniz vermeniz daha doğru olacaktır. İlk öncelikle bu modelin özelliklerinden bahsedelim.

Samsung Galaxy Tab E  9.6 inç Özellikleri!

İlk öncelikle Samsung Galaxy Tab E modeli karşımıza  Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle çıkıyor. Ayrıca bu modelde bölünmüş ekran özelliğinden hariç olarak  Microsoft Office paketleri de önceden yüklenmiş bir şekilde geliyor. Bunlara ek olarak  Galaxy Tab E 9.6 modelinde .5GB RAM, 8GB dahili depolama, 128GB’ya kadar microSD kart desteği yer alıyor.  Bu modelin kalınlığı ise sadece 8.5mm. Tabletlerin kamerasından pek bir şey beklemesek bile bu modelde , 5MP arka kamera, 2MP ön kamera bulunuyor.  Ayrıca pil konusunda da oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.  5.000mAh kapasiteli bir pile sahip. Şimdi asıl sorumuz olan  Samsung Galaxy Tab E  9.6 inç Alınır mı? sorusuna gelelim.

Samsung Galaxy Tab E  9.6 inç Fiyatı ve Alınır mı?

Bu tabletin fiyatı 600-800 TL arasında değişim göstermekte. Arkadaşlar bu fiyata bu özelliklere sahip tableti bulmak oldukça zor, şahsen alacaksanız tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir