Samsung Galaxy Tab A6 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung, telefon alanında yaptığı yeniliklerin yanı sıra, tablet çalışmalarına da son hızıyla devam ediyor. Sistemsel olarak hızlı tabletler üreten Samsung, Galaxy Tab A6 ile gerçekten güzel bir iş başardı.

Galaxy Tab A6 Hangi Özelliklere Sahip?

Galaxy A6 tablette, özellike çocuk güvenliği düşünülmüş. Çocuk kilidini içerisinde barındıran Samsung, çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesine olanak sunacak. Ebeveyn tarafından konulacak bir şifre sayesinde çocuklar istenmeyen uygulamalara erişemeyecek ve karşılarında çeşit çeşit oyun seçenekleri bulacaklar.

En karanlık ortamda bile, ortamı otomatik aydılatan bir kamera sistemine sahip olan A6 sayesinde her anı yakalayabilirsiniz. 8MP kamerası ile ışıksız ortamda  bile net görüntüye ulaşmanız mümkün olacak.

Telefon Bildirimlerinize Ulaşabileceksiniz

Tabletinizi, telefonunuz ile eşleştirdikten sonra telefonunuza gelen bildirimleri tabletiniz üzerinden anında öğrenebileceksiniz. Telefonunuzu bir kenara bırakıp, tabletiniz üzerinden oyun oynayarak dinlenmek istiyorsanız, içinizi rahat tutabilirsiniz. Telefonunuz kenardayken size gelen çağrıları ve mesajları  tabletiniz üzerinden anında takip edebileceksiniz.

Samsung Galaxy Tab A6 modelinin fiyatı da 1.000 – 1.500 TL arasında sıkışmış durumda. Özelliklerine göre fiyatının da oldukça yüksek olması, cepleri ve düşünceleri biraz zorlasa da, Galaxy Tab A6 günümüzde en çok tercih edilen cihazlardan birisi oluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir