Samsung Galaxy Tab A 7.0 Alınır mı?

Bu yazımızda tablet almak isteyen kişilerin aklında olan acaba Samsung Galaxy Tab A 7.0 Alınır Mı ? sorusunun yanıtını vereceğiz. Sizleri daha fazla bekletmeden yazımıza geçmek istiyorum. 

Samsung’un  Tab A 7.0 modelli tableti 7.0-inç 800 x 1280 piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekranı, 5 Megapiksel arka 2 Megapiksel ön kamerası, 4-çekirdekli 1.3 GHz hızında çalışan Snapdragon ve  1.5 GB RAM’i, 8 GB genişletilebilir (microSD 200 GB) dahili hafızası ile bir çok kişinin dikkatini çekiyor. Fakat ne kadar özellikleri olursa olsun bir çok kullanıcı alırken acaba bu tablet alınır mı sorusunu sorar. Bizde bu yazımızda bu sorunun cevabını vereceğiz çok uzatmadan bu tabletin özelliklerine geçelim.

Samsung Galaxy Tab A 7.0 Özellikleri

7.0 inç genişliğine sahip olan ve 800 x 1280 piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekran ile kullanıcılarının karşısına çıkan Tab A 7.0, kullanıcılarına güzel bir deneyim sunuyor. Genellikle tabletlerin kamerası pek iyi olmaz bu modelde ise 5 Megapiksel arka ve 2 Megapiksel ön kamera yer alıyor. Pek iyi olduğunu söylemek yanlış olur. Ayrıca panorama, otomatik odaklama, HDR gibi özelliklere sahip olan bu kamera video çektiğinizde 720p kalitesinde çekim yapabiliyor. Bu modelde 4 çekirdek yer alıyor. RAM konusuna gelecek olursak bu tablete 1.5 GB RAM ve 8 GB genişletilebilir (microSD 200 GB) yer almakta.

Samsung Galaxy Tab A 7.0 Fiyatı

Bu tabletin fiyatı ise şuan 500 TL civarında. Arkadaşlar ucuz işinizi görebilecek bir tablet arıyorsanız alabilirsiniz. Fakat yine karar size bağlı. Diğer yazımızda bahsedeceğimiz bir üst modelinin daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir