iPad Pro 2018 Efsane Özelliklerle Geliyor

Apple’ın yeni ürünlerinden birisi olmaya hazırlanan iPad Pro 2018 modeli, deyim yerindeyse yeni nesil bilgisayarlara kafa tutacak bir potansiyelle gelecek. Peki sürekli merak edilen iPad Pro 2018 modeli, hangi özelliklere sahip olacak?

Söylentiler Çoğaldı

İnternet ve şirket ortamlarında dolaşan söylentilere göre, Apple’ın 2018 yılında satışla sunmayı hedeflediği iPad Pro 2018 modeli, oldukça güçlü özelliklerle beraber gelecek. Bu özelliklerle, cihazın yeni nesil bilgisayarlara bile kafa tutabileceği söyleniyor.

Paylaşılan bilgilere göre Apple, çoktan çalışmalara başlamış. A11X Bionic yonga setini geliştiren Apple, yeni seti tablet bilgisayarında kullanabilir. A11X Bionic yonga setinin de 8 çekirdek gücünde olacağının altını çizebiliriz. Tabletin özelliklerinin arasında Face ID teknolojisinin de yer alması, beklentiler arasında.

Cihazın, aynı zamanda daha fazla Apple Pencil özelliğiyle geleceğini de belirtelim. Bu sayede iOS 11 ile birleşen daha fazla Apple Pencil, cihazın alternatif bir dizüstü bilgisayar olarak kullanılmasına da olanak sağlayabilir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir