iPad Mini Retina 32GB Wi-Fi -Me280tu/a- Alınır mı?

Bu yazımızda Apple’nin en iyi tablet modellerinden  Apple İpad Mini Retina 32 Gb Wi-Fi (Me280tu/a) Alınır mı? sorusuna cevap vereceğiz. Sizleri daha fazla bekletmeden yazımıza geçmek istiyorum…

Apple’nin en iyi modellerinden olan Apple İpad Mini Retina 32 Gb Wi-Fi Me280tu/a oldukça ince ve şık bir tasarıma sahip. Bir çok kullanıcı bu modelli aldığı zaman kendi kendine acaba alınır mı? diye soru sormak. Bizde sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz. Şimdi ilk baş olarak bu tabletin özelliklerinden bahsedelim.

Apple İpad Mini Retina 32 Gb Wi-Fi Me280tu/a Özellikleri

Yeni iPad mini’yi elinize aldığınız zaman daha parlak bir yapı ile karşı karşıya kalacaksınız. 7.9 inç genişliğinde ve 2048 x 1536 çözünürlüklü bir ekrana sahip. Bu yüzden Fotoğraf ve videolar inanılmaz ayrıntılı, metinler olağanüstü ne görünmekte.  Ayrıca bu modelde A7 çipi yer alıyor. Bu tablet sadece 7,5 mm inceliğinde ve 350 gram ağırlığında.  Karşımıza iOS 7 işletim sistemiyle çıkıyor. Ayrıca bu tablete istediğiniz gibi oyun oynayabilir ve video izleyebilirsiniz.  Bu tablet de 1GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı yer alıyor.  Son olarak pil konusunda da oldukça dayanaklı olduğunu söyleyebiliriz.

Apple İpad Mini Retina 32 Gb Wi-Fi Me280tu/a Fiyatı ve Alınır mı?

Apple İpad Mini Retina 32 Gb Wi-Fi Me280tu/a modelinin fiyatı ülkemizdeki mağazalarda değişim göstermekte. Genel olarak bu tabletin fiyatı 1000-2000 TL arasında. Arkadaşlar bu fiyata alabileceğiniz en iyi tabletlerden bir tanesi diyebilirim. Fakat karar sizin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir