Galaxy Tab S3 Fiyatı Belirleniyor!

Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S3 modeli, geçtiğimiz günlerde ilk olarak Barselona’da tanıtılmıştı. Tanıtım sırasında işletimi ve fiyatı konusunda bilgileri veren Kore’li şirket, tabletin çıkış tarihi hakkında bilgi vermemişti.

ABD’de bulunan Best Buy teknoloji firması, fiyat konusunda bir açıklamada bulundu. Best Buy bünyesinde fiyat 599 dolar olarak belirlenirken, tablet klavyesi bu fiyata dahil edilmedi. Tablet üzerinde kullanılacak olan S Pen de 599 dolar fiyatına dahil ediliyor. Android bir tablete göre fiyatı oldukça yüksek bulunan Galaxy Tab 3 modeli, akıllara Apple’ın iPad Pro modelini getiriyor.

Samsung Galaxy Tab 3 tablet, klavye ve ekipmanla birlikte 730 dolar fiyatına denk geliyor. iPad Pro modeline baktığımızda ise, tüm ekipmanlarla beraber 847 dolarlık bir fiyatı görüyoruz. Bu da iki ürün arasındaki kıyaslamayı zorunlu hale getiriyor.

Galaxy Tab 3 Modelinin Çıkış Tarihi Henüz Net Değil

Best Buy internet sitesinde fiyat hakkında bir yorum yapılsa da, cihazın çıkış tarihini henüz kimse bilmiyor. Ürün sayfasına girdiğimizde ise, teslimat için ‘’Yakında’’ ibaresi kullanıldığını görüyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir