Asus ZenPad Z8 Özellikleri ve Fiyatı

Yeni bir Asus marka Zenpad tableti Amerika Birleşik Devletleri’nde ik defa kullanıcı önüne çıkmaya hazırlanıyor ve Verizon, listeyi ilk olarak bizler sunuyor.

Big Red, genel olarak ZenPad Z8 2017 hakkında henüz net bir bilgi paylaşmadı fakat Tablet’in Verizon’un marka bilinci oluşturma ile ilgili resmi bir çevrimiçi mesaj olarak ortaya çıktı.

Baskı işlemenin tabletin herhangi bir özellik ile beraber gelmemesine rağmen yeni Zenpad Z8 hakkında geçtiğimiz aylarda Computex’te slab resmi olarak tanıtıldığı için, pek çok bilgiyi biliyoruz.

Bununla beraber, Verizon’un ZenPad Z8 2017, uluslararası sürümden son derece farklı bir tablet olabilir. Bu durumda yaklaşık 1 buçuk ay önce bizlere duyurulan tablet 2 GB veya 64 GB dahili belleğe ek olarak 3 GB veya 4 GB RAM ile beraber kullanılan 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 652 işlemciyi destekliyor.

Üstelik tablet, 2048 x 1536 piksel çözünürlüğe sahip 8 inç ekran ve üstte ZenUI ile Android 7.1 Nougat çalıştırıyor. ABD’de Zenpad Z8 2017’yi satan tek operatör Verizon olmayabilir fakat şu an için onaylamayı başarabildiğimiz tek ülke budur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir