ASUS Transformer Flip TP200SA Alınır mı?

Bu yazımızda ASUS Transformer Flip TP200SA  modelini almak isteyenlerin kafasında yer alan ASUS Transformer Flip TP200SA alınır mı? sorusuna cevap vereceğiz. Daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim…

Netbook furyasının performans fiyaskosu ile sona ermesinin hemen ardından bir çok üretici kullanıcılarını hafif taşınabilir olan cihazlara yönlendirme amacıyla birbirinden farklı modeller üretmeye başladı. Bu modellerden ilki ekranı sökülüp tablet olarak kullanabildiğimiz diğer model ise ekranı 360 derece çevirilebilen dönüştürülebilir modeller oldu. Şimdi daha fazla uzatmadan ASUS Transformer Flip TP200SA  özelliklerinden bahsederek kafanızda ki soruyu yanıtlayalım.

ASUS Transformer Flip TP200SA Özellikleri

ASUS Transformer Flip TP200SA modeli katlanabilir bir klavyeye sahip olduğu için bu tableti istediğiniz şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor. Asus firması bu modelin menteşeleri için 20.000 bin defa katlanma garantisi vermekte. Bu tablet 11.6 inç genişliğinde ve 1366 x 768p çözünürlüklü bir ekrana sahip. Dört çekirdekli Pentium N3700 ya da çift çekirdekli Celeron N3050 işlemcilerini içerisinde barındıran bu modelde 4GB RAM bulunmakta. Ayrıca 32 / 64GB eMMC ve 128GB harici depolama alanı da bulunuyor. Bu model işletim sistemi olarak ise Windows 10 Home ya da Windows 10 Pro sürümleri ile karşımıza çıkıyor. Pil konusunda da oldukça dayanıklı olduğunu söyleyebilirim bize yaklaşık olarak 8 saat pil ömrü sunuyor.

ASUS Transformer Flip TP200SA Fiyatı Ve Alınır mı?

Ülkemizde bu tabletin fiyatı 1000-2000 TL arasında değişim göstermekte. Paraya kıyıp en iyi alabileceğiniz tabletlerden bir tanesi. Ayrıca bu linkteki tablete de göz atabilir ona göre bir karar verebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir