Asus Chromebook Flip C302 USB-C Girişiyle Geliyor!

Asus Chromebook Flip C302  bildiğimiz üzere geçtiğimiz günler içerisinde CES 2017’de biz değerli kullanıcılarının karşısına çıktı. Bu yeni model özellikleri ile bir çok kullanıcısını ilk günden etkilemeyi başardı şimdi gelelim Asus Chromebook Flip C302’in özelliklerine tüm detaylar haberimizde…

Asus Chromebook Flip C302, tüm diğer bilgisayarlarda olduğu gibi CES 2017’de ilk kullanıcılarının karşısına çıktı. Bu modeli detaylı bir şekilde incelediğimiz zaman özellikle öne çıktığı özellik ise SB 3.0 yerine USB-C girişlerinin bu bilgisayarda yer alması. Flip C302 modelinin dikkat çeken tek özelliği bu değil. Ayrıca bu modelde cihazı tablet gibi kullanmanıza olanak sağlayan, yaklaşık olarak 360 derece boyutunda dönme kapatesine sahip. Bu modelin özelliklerine baktığımız zaman yaklaşık olarak bir kaç hafta önce çıkan bir çok sızıntıdaki bilgilerle eşleştiğini söyleyebiliriz. Asus’un yeni çıkarmış olduğu bu bilgisayar veya tableti 1080p  çözünürlüklü 12.5 inç bir ekrana sahip.

Ayrıca bu tablete 6. nesil olan m3 işlemcisi kullanmaktadır. 8GB’a kadar yükseltebileceğimiz  4GB RAM ve 128 GB’lik bir ek olarak hafızası bulunuyor.  İki adet USB-C girişinden hariç 3.5 mm. kulaklık jakı ve microSD kart okuyucusu yer almaktadır.

Asus Chromebook Flip C302 Fiyatı

Chromebook Flip C302, şuan yurt dışındaki fiyatı yaklaşık olarak 499 değerinde. Biraz fiyatı yüksek gelebilir fakat bu bilgisayarın ek olarak tablet biçiminde kullanılabilmesi Asus’un yeni bir çok bilgisayar modeline ayrı bir hava katıyor. Yani kısacası bu paraya değdiğini söyleyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir