Apple iPad Pro Tanıtımı ve Yeni Fiyat Güncellemesi Yapıldı!

Apple, yeni iPad Pro modellerini önümüzdeki günlerde tanıtacak. Tanıtım yapmadan önce de daha önce tanıtılmış olan iPad modellerinin fiyatları hakkında yeni güncellemeler yaptı.

9.7 inç ekran kapasitesine sahip olan iPad Pro fiyatı da Apple bünyesinde değişiklik gösteren ilk model olarak belirlendi. 9.7 inç ekran kapasiteli iPad Pro, 1599 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. iPad Mini 4 modeli de aynı fiyata satışa sunulurken, mini modeli daha fazla depolama kapasitesine yer veriyor.

Yeni iPad Pro’lar 32GB ve 128GB depolama alanını barındırıyor. Ekran kapasitesinin büyük boyutta olması nedeniyle internette gezinmek ve filmler izlemek harika bir hal alıyor. Bunun yanı sıra hem WiFi hem de hücresel bağlantı özelliklerini barındıran Pro modelinde gümüş, altın ve uzay grisi renk seçenekleri de bulunuyor.

Pro modelinin yanı sıra, yeni mini modelleri için de fiyat güncellemeleri yapıldı. Pro modeline göre daha fazla depolama kapasitesine yer veren mini modeller’in 128GB kapasiteli olanları 1949 TL’den satılacak. Mini’ye + Cellular modeli de eklendi. Bu modeli kapsayan ürünü satın almak için de 2549 TL’den başlayan fiyatlarla baş başa kalacaksınız.

Apple, geçtiğimiz günlerde sanal mağazasını bakım nedeniyle erişime kapattı. Tekrar erişime açılan siteye iPad Pro, iPad Mini yeni ürünleri  ve iPhone 7 modellerinin kırmızı renk seçeneği eklenmişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir