Apple iPad Air Wi-Fi 128 GB -MH1J2TU/A- Alınır mı?

Bu yazımızda sizlere çok merak ettiğiniz Apple MH1J2TU/A iPad Air Wi-Fi 128 GB Alınır mı? sorusunun cevabını vereceğiz. Sözleri daha fazla bekletmeden yazımıza geçiş yapmak istiyorum. Detaylar yazımızda…

Apple her sene ayrı ayrı tablet modelleri çıkarıyor. Malum durum böyle olunca  hangi modeli alsak diye güçlük çekiyoruz. Bir çoğumuz bu sorun sebebiyle tablet almaktan vazgeçebiliyoruz. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Apple MH1J2TU/A iPad Air Wi-Fi 128 GB Alınır mı? sorusunun yanıtını vereceğiz. Şimdi ilk öncelikle bu cihazın özelliklerine gelelim.

Apple MH1J2TU/A iPad Air Wi-Fi 128 GB Özellikleri

Apple firmasının bu modelinin ekranına göz attığımız zaman karşımıza 9.7 inç ekran genişliğinde ve 2048 x 1536 çözünürlük bir ekran ile çıkıyor. Ayrıca bu modelin arkadasın da led arka ışıklandırma bulunuyor ve parmak izine dayanıklı, yağ tutmayan bir ekrana sahip olduğunu da söyleyelim.  bu modelde kullanılan işlemci olarak ise Apple’nin Apple A8X işlemcisi kullanılmış.  128 GB gibi bir hafıza ile karşımıza çıkan bu modele ek olarak harici bir hafıza kartı da takabilirsiniz. Yüz tanıma ve parmak izi tanıyıcısı gibi özellikleri içerisinde barındıran bu tablete iOS 9 işletim sistemi kullanılıyor.  Ön kamerası ise sadece 1.2 MP. Ayrıca son olarak bu tablet 2.4 GHz ve 5 GHz hızında performans sunabiliyor.

Apple MH1J2TU/A iPad Air Wi-Fi 128 GB Fiyatı

Apple’nin bu model tableti  1000-2000 TL arasında değişim gösteriyor. Gerçekten bu fiyata alabileceğiniz en iyi modellerden bir tanesi olduğunu söyleyebilirim fakat karar yinede sizin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir